Koučem sám sobě

Už jste unavení ze svých opakovaných neúspěchů? Cítíte, že by jste toho zvládli mnohem, mnohem více, ale chybí Vám disciplína? Máte pocit, že by jste potřebovali někoho, kdo by Vás motivoval, povzbuzoval a zároveň byl Vaším rádcem a oporou? A co kdyby jste to byli vy sami? Co když přímo ve Vás je ukrytý ten člověk, který Vám pomůže efektivně dosahovat svých cílů?

Možná je na čase zjistit něco o koučování. Koučování jako takové známe všichni ze sportu – člověk, který druhému pomáhá dosáhnout cíle. V každodenním životě se právě takový kouč, dá využívat úplně stejně. To co Vám ještě nedávno připadalo nemožné se najednou stává skutečností. A ne, nestal se žádný zázrak, jen jste našli tu správnou cestu a stanovili si ten správný cíl. Právě takhle totiž funguje sebekoučink.

V podstatě se naučíte pracovat sám se sebou a využívat jednotlivých koučovacích technik a postojů v každodenním životě tak, že si začnete plnit své sny.

Chcete-li zjistit, co obsahuje desatero sebekouče, nebo v čem spočívá technika Smarter a posunout svůj život zase o level výš, pak není nic jednoduššího, než si pustit bezplatný kurz, věnovaný tomuto tématu zde >>>

Začněte si plnit své sny ještě dnes...
Začněte si díky sebekoučingu plnit své sny ještě dnes…

V těchto videiích se dozvíte co to vlastně kouč je, jaké zásady a principy dodržuje a jaké nástroje umí využívat. Zjistíte proč je dobré jednoho takového kouče mít ve svém životě a to nejlépe 24 hodin denně.

Tento kurz sebekoučingu Vám změní život jednou pro vždy, protože budete mít toho nejlepšího kouče!

Kurz Koučem sám sobě najdete zde >>>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *