Paměť, jak ji vytrénovat k dokonalosti

Jak ono to vlastně bylo…

Trápí Vás špatná paměť? Často zapomínáte? Zažíváte často ten pocit, kdy si říkáte: „to jsem přece věděl…“ Ale zaboha si prostě nevzpomenete. Nebo se máte naučit kvanta informací na zkoušku? A neleze to do hlavy?

Muž s rukami v dlaních
Ne a ne si vzpomenout? Také Vás trápí špatná paměť?

Pak by jste měli vědět, že existují různé paměťové metody, které Vám usnadní každodenní život i jakékoli studium.

Paměť a metody k jejímu zlepšení

Paměťových metod je celá řada a každá se hodí na trošku něco jiného. Věděli jste například, že se čísla dají lépe zapamatovat, když si je převedete pomocí šifry na písmena? Možná Vám to teď zní složitě a nedává to smysl.  Po shlédnutí bezplatného online kurzu hned budete vědět, která bije.

A už jste slyšeli o metodě LOCI? Pojďte se o ní něco dozvědět a trošku potrénovat svou paměť. Trénink paměti je totiž podstatnou součástí jejího dobrého fungování.

VSTOUPIT DO KURZU

Možná jste již také podlehli tlaku prodejců doplňků stravy a nakoupili nějaké ty tabletky pro zlepšení paměti. Správná výživa je samozřejmě také důležitá a to v každém věku. Nicméně daleko většího efektu dosáhnete, budete-li svou paměť pravidelně trénovat a využívat osvědčené paměťové metody.

Paměť – bezplatný online kurz

V bezplatném online kurzu se dozvíte i jak si snadno zapamatovat svůj kalendář a co je kdy třeba udělat. Z rozhodnutí shlédnout tato videa budete těžit po celý zbytek Vašeho života a to se vyplatí 🙂

Po kliknutí na odkaz budete přesměrováni přímo na kurz zabývající se paměťovými metodami. V jeho bezplatné části se naučíte:

  • jak si s minimálním úsilím zapamatovat co je každý den třeba
  • jak si zapamatovat kalendář
  • co je metoda LOCI
  • trénink metodou LOCI
  • jak pracovat s čísly a převádět je na písmena

Vstupem do kurzu se k ničemu nezavazujete, pouze získáváte přístup k bezplatným lekcím. Tímto kurzem již prošly tisíce spokojených účastníků. Níže si můžete prohlédnout jejich reakce.

Přidejte se ještě dnes a ukončete svůj boj s neustálým zapomínáním!

VSTOUPIT DO KURZU

Recenze Mirka
Mirka 
Recenze
Jaroslav
Recenze
Anna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *