Chainmaille aneb výroba kovových šperků u Vás doma

Už jste slyšeli o technice Chainmaille? Ne? A co takové kroužkování? Také nic? Pak tu pro Vás máme novinku! Budete velmi překvapeni o jak úžasnou a rozmanitou techniku se jedná…

VSTOUPIT DO KURZU ZDARMA

Chainmaille originální přívěsek na klíče
Chainmaille originální přívěsek na klíče

V Chainmaille se fantazii meze nekladou

Vzhledem k tomu, že technika tak zvaného kroužkování je postavena na prostém spojování kroužků různých průměrů a z různých materiálů, může dát vzniknout prakticky jakémukoli tvaru.

Základem tvorby je vazba z kroužků – může být perská, byzantská, nebo např. tzv. Helm Chain.

Ať už si chcete vyrobit objemný náhrdelník, příteli krásný náramek, či přívěsek na klíče, Chainmaille Vás nezklame. Vše je zde možné.

Chainmaille je celosvětovým trendem a tak, jakmile zvládáte základy, můžete hledat inspiraci po celém internetu.

Rozmanitost materiálů

V našem základním kurzu se dozvíte jak pracovat s hliníkovými kroužky a dostanete základní návod na tvorbu kroužkové vazby. Až se naučíte bezpečně pracovat s tímto materiálem, můžete se vrhnout na experiment třeba s chirurgickou ocelí, nebo gumou. Na trhu pořídíte i stříbrné, postříbřené, nebo jinak upravené materiály.

Šperky vzniklé z kroužků z eloxovaného hliníku jsou krásné a neztrácí svou barvu, jak by jste se mohli obávat. Eloxované hliníkové kroužky se vyrábí v mnoha barevných odstínech, opravdu z nich můžete vytvořit vše na co si vzpomenete.

Náramek chainmaille guma
Náramek chainmaille guma

Máte-li tedy rádi objemné a originální kovové šperky, směle do toho!

VSTOUPIT DO KURZU ZDARMA

V první a zcela bezplatné části kurzu se dozvíte co vše budete k tvorbě potřebovat. A není toho mnoho, pro začátek postačí jedny malé kleštičky a kroužky. Dále se naučíte jak vytvořit profesionální řetízek a japonské kytičky. Z japonských kytiček se dá vyrobit krásný set náhrdelníku a náušnic.

Pokud budete chtít v kurzu pokračovat můžete nyní získat vstup do jeho placené části se 40% slevou! A to se vyplatí!

Nicméně pro začátek, se v bezplatné části dozvíte vše potřebné, aby jste mohli vytvořit Váš první šperkový skvost!

2 komentáře u „Chainmaille aneb výroba kovových šperků u Vás doma“

    1. Dobrý den, našla jsem váš komentář až teď, ale určitě to je možné. Tento týden dokonce se slevou 25% na placený kurz. Podívejte se na kurz zdarma a uvidíte, jak vám to bude vyhovovat 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *