Břišní tanec s bubeníkem

Břišní tanec – cesta ke zdraví a spokojenosti

Orientální břišní tanec si v posledních desetiletích získal velkou oblibu i v západních zemích. A není divu, je to pohyb ženám přirozený, ladný a zdraví prospěšný. Dnes najdete lekce břišního tance prakticky v každé taneční škole. Pro ty z Vás, které se raději hýbete v pohodlí svého domova, je tu skvělý online kurz se zkušenou lektorkou.

Kurz je bezplatný a podívat se na něj můžete zde:

http://bit.ly/nejlepsi-kurzy-zdarma_brisni_tanec_drum_solo_s_bubenikem

Břišní tanec
Orientální břišní tanec Vám dodá sebevědomí, zdraví i spokojenost…

Břišní tanec jako tanec plodnosti

Orientální břišní tanec pochází ze Středního východu a původem se jednalo o pohyby, ktreými se žena připravovala k porodu. Odtud se tedy dá odvozovat, že tento tanec působí příznivě na ženskou plodnost. Je také vhodný pro těhotné ženy, pomáhá ke snažšímu porodu . Kurz břišního tance pro těhotné najdete zde a je zcela zdarma: http://bit.ly/nejlepsi-kurzy-zdarma_brisni-tanec-v-tehotenstvi

Břišní tanec zlepšuje prokrvení celého těla, posiluje svaly a krásně tvaruje postavu. Velkým pozitivem pro každou ženu je posílení svalů pánevního dna, pozitivní ovlivnění hormonální rovnováhy a psychické kondice. V neposlední řadě tento druh tance rozvíjí koordinaci pohybů a nezatěžuje nadměrně velké klouby.

Díky svým veskrze pozitivním účinkům na zdraví ženy, pomáhá břišní tanec i problémům s otěhotněním.

Břišní tanečnice

Staňte se svůdnou Sheherezádou a ukažte svému muži co ve vás dřímá…+Orientální břišní tanec je vhodný pro všchechny věkové i váhové kategorie.  Přináší radost, uvolnění a zvyšuje sebevědomí.

Do čeho se obléknout?

Pro lekce břišního tance se nejlépe hodí přiléhavé, nebo krátké tričko, díky kterému můžete mít kontrolu nad pohyby břicha a pánve. Dolů pak oblékněte buď sukni, nebo leginy a přes boky si můžete ovázat odobný penízkový šátek.

Na vystoupení nosí tanečnice zdobené kostýmy, lišící se podle jednotlivých stylů břišního tance. Většinou sestávají ze zdobené podpsenky, sukně a ozdobného pásu přes boky. Většině nechybí ani závoj a nespočet šperků.

Připraveni? Tak jdeme na to!

Břišní tanec s bubeníkem – online kurz zdarma

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *