Angličtina – zábavné učení pro děti i dospělé

VSTOUPIT DO KURZU ZDARMA

Angličtina dnes hýbe světem, to je jasné každému kdykoli se rozhlédne kolem sebe… a nebo kdykoli se snaží najít nové informace, nebo novou práci. Umět cizí jazyk se zkrátka vyplatí. A nejlepší je začít s jeho studiem už v raném dětství, to se totiž vše učí mnohem snáze než v dospělosti.

Angličtina a děti?

Na děti se musí jít od lesa, aby je to bavilo… ono nějaké opakování slovíček může být pěkná nuda. Jistě si vzpomínáte, jak Vás nudilo učit se školní látku nazpaměť… Co kdyby to ale bylo jinak? Co kdyby to učení bylo zábavné a Vy jste ani nevěděli, že se učíte? Co kdyby jste si slovíčka přehrávali nevědomky v hlavě a vzpomínali při tom na ten příběh se zvířátky? Přesně takový je tento kurz – živý a zábavný od začátku až do konce!

Angličtina přirozeně pro děti i dospělé
Angličtina není jen cizí jazyk, je to nový svět, který se Vám otevírá…

VSTOUPIT DO KURZU ZDARMA

V prvních třech bezplatných lekcích se naučíte pojmenovávat zvířata, ovoce, čísla a barvy. K lekcím jsou připravené i materiály ke stažení a vytištění, máte tak jedinečnou možnost vyzkoušet, jak Vám i Vašim dětem učení touto formou bude vyhovovat. K lekcím se můžete kdykoli vracet a posouvat si v nich. Sympatická lektorka Pavlína Dostálová je autorkou tohoto kurzu a vše předvádí a vysvětluje velmi hravou a zábavnou formou.

Uvidíte, že si Vaše děti tento kurz zamilují a Vy s nimi 🙂

Komentáře účastníků kurzu

Hodnocení účastníků kurzu

Komentáře účastníků kurzu

Angličtina přirozeně pro děti i dospělé

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *